Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

18 | 10 | 2019

Dzień Dziecka

1 czerwca to jeden z ulubionych dni w kalendarzu każdego dziecka. Pamiętając o naszych milusińskich nauczyciele naszej szkoły przygotowali wiele atrakcji, aby wywołać uśmiech na twarzy swoich podopiecznych. Każda klasa świętowała wspólnie z wychowawcą. Odbyły się potyczki klasowe na boisku szkolnym, w których 1 miejsce zajęła klasa 1b, ognisko, kalambury i inne zabawy na świeżym powietrzu. Pod koniec imprezy pani dyrektor - Bożena Lorent złożyła  zyczenia wszystkim uczniom naszej szkoły i wręczyła klasie 1b puchar, życząc kolejnych sukcesów sportowych. Nauczyciel wychowawnia fizycznego - pan Jerzy Dróbka, przeprowadził loterię fantową. Wylosowani uczniowie otrzymali nagrody - piłkę do kosza (Bartosz Ciszczoń i Dominik Rogowski z klasy 1b, Natalia Siedlecka z klasy 2a) oraz koszulki sportowe (Małgorzata Golonka z klasy 1b).  

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów, jako jeden z najlepszych w roku.

tekst i foto: Wioletta Perkowska 

Dzień Dziecka

30 maja dzień w naszym przedszkolu był inny niż zwykle, a to za sprawą zbliżającego się Dnia Dziecka. Od samego rana czekały na przedszkolaków miłe niespodzianki. Tuż po śniadanku zamiast zajęć panie zaprosiły dzieci do zabaw i konkurencji plastycznych. Były tańce, zabawy z chustą i wiele innych ciekawych zabaw. Oczywiście za udział w konkursach czekały na wszystkich drobne upominki a na deser kolejna słodka niespodzianka.

Dzień Dziecka upłynął nam pod znakiem dobrej i smacznej zabawy.

tekst i foto: Wioletta Perkowska


E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1391750
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
185
1029
7176
1376999
1391750