Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

16 | 01 | 2021

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA DZIECKA (2)

Dzisiaj Święto wszystkich Dzieci
Niech Wam pięknie słońce świeci!
Wszyscy śmieją się od rana,
Każda buzia roześmiana,
Czar zabawy dziś panuje,
Każde serce się raduje.
Oj! Jak ptaszki dziś śpiewają,
Tak życzenia Wam składają.


Samych beztroskich chwil i dużo uśmiechu wszystkim

Dzieciom życzą Dyrekcja oraz Pracownicy

Publicznego Przedszkola w Olszance

Dzień Dziecka

1 czerwca to jeden z ulubionych dni w kalendarzu każdego dziecka. Pamiętając o naszych milusińskich nauczyciele naszej szkoły przygotowali wiele atrakcji, aby wywołać uśmiech na twarzy swoich podopiecznych. Każda klasa świętowała wspólnie z wychowawcą. Odbyły się potyczki klasowe na boisku szkolnym, w których 1 miejsce zajęła klasa 1b, ognisko, kalambury i inne zabawy na świeżym powietrzu. Pod koniec imprezy pani dyrektor - Bożena Lorent złożyła  zyczenia wszystkim uczniom naszej szkoły i wręczyła klasie 1b puchar, życząc kolejnych sukcesów sportowych. Nauczyciel wychowawnia fizycznego - pan Jerzy Dróbka, przeprowadził loterię fantową. Wylosowani uczniowie otrzymali nagrody - piłkę do kosza (Bartosz Ciszczoń i Dominik Rogowski z klasy 1b, Natalia Siedlecka z klasy 2a) oraz koszulki sportowe (Małgorzata Golonka z klasy 1b).  

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów, jako jeden z najlepszych w roku.

tekst i foto: Wioletta Perkowska 

Dzień Dziecka

30 maja dzień w naszym przedszkolu był inny niż zwykle, a to za sprawą zbliżającego się Dnia Dziecka. Od samego rana czekały na przedszkolaków miłe niespodzianki. Tuż po śniadanku zamiast zajęć panie zaprosiły dzieci do zabaw i konkurencji plastycznych. Były tańce, zabawy z chustą i wiele innych ciekawych zabaw. Oczywiście za udział w konkursach czekały na wszystkich drobne upominki a na deser kolejna słodka niespodzianka.

Dzień Dziecka upłynął nam pod znakiem dobrej i smacznej zabawy.

tekst i foto: Wioletta Perkowska


E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1802272
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
1192
1634
6869
1791063
1802272